Wesela

Wesela

Wesele

Dom Przyjęć Markowy

Podjęliście tą wspaniałą decyzję o ślubie i szukacie wyjątkowej przestrzeni? Dom Przyjęć Markowy to idealne miejsce! Nowoczesna sala weselna w wyjątkowej okolicy.

 

Sala balowa

Duża sala balowa ma dwa oblicza! W komfortowych warunkach przyjmie 200 osób z parkietem 150 m2, ale po powiększeniu 400 osób z parkietem 200 m2 lub 350 osób z parkietem 300 m2 na jednym poziomie! Jutro będę miał materiał z tegorocznego wesela. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy również kącik zabaw dla dzieci, barek, specjalne zaplecze dla obsługi (zespół, fotograf, video, kierowcy) oraz przestronny hol z kominkiem. Posiadamy także dwie duże toalety, szatnię oraz wydzielony parking. Na dużej sali balowej mają Państwo możliwość doboru stołów (tradycyjne i okrągłe) oraz krzeseł (białe lub brązowe). Po konsultacji z klientem zajmiemy się odpowiednim przystrojeniem sali.

 

Sala lawendowa

Sala balowa lawendowa, na której komfortowych warunkach przy okrągłych stołach możemy zorganizować przyjęcie dla 120 osób. Sala jest klimatyzowana i ma niezależny parking, wejście, hol z kominkiem, szatnię, kącik zabaw dla dzieci, barek, toalety oraz taras i ogródek z parasolami. Tylko u nas do wyboru dodatki aż w 9 kolorach ? brązowym, bordowym, czerwonym, złotym, liliowym, fioletowym, różowym, pistacjowym i w kolorze fuksji.

Markowy Dom Przyjęć - markowy.eu

W Domu Przyjęć Markowy możesz zorganizować nie tylko wesele, ale również ślub. Ogród przy obiekcie to idealne miejsce na klimatyczny i romantyczny ślub w plenerze.

Przepiękne okolice sprawiają, że gdy dzień dobiega końca wraz z zachodzącym słońcem, nasz ogród staje się coraz bardziej romantyczny i tajemniczy ? to wymarzone miejsce na ślubną sesję zdjęciową. Odpowiednio dobrane oświetlenie oraz ciepło świec w lampionach przenosi nas do innego miejsca, pozwalając otoczyć się niezapomnianą atmosferą. 

Udostępniamy dla naszych Gości przepiękny ogród pełen zieleni z widokiem na góry, niedaleko znajduje się też jezioro. To wszystko sprawi, że uroczystość ślubna będzie wyjątkowa i niezapomniana nie tylko przez Młodą Parę, ale również przez wszystkich gości, a filmy i zdjęcia będą piękną pamiątką na całe życie

Stylowe, klasyczne wnętrza, spokojne otoczenie oraz wyborna kuchnia spełniły już oczekiwania wielu Gości. Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie weselne również dla Państwa.