Dla biznesu

Dla biznesu

Dla biznesu

Dom Przyjęć Markowy

Dom przyjęć Markowy to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe. Dobra akustyka, oświetlenie i gastronomia.

Jeśli poszukujecie idealnej przestrzeni konferencyjno-bankietowej, to dobrze trafiliście!

 

konferencje i imprezy firmowe

Posiadamy duży, bezpłatny parking na 200 samochodów dla wszystkich uczestników. Do dyspozycji jest również szybki Internet bezprzewodowy WI- Fi na terenie całego obiektu, restauracja serwująca wykwintne posiłki dla uczestników spotkania, zielone tereny i tarasy umożliwiające wieczorną integrację na świeżym powietrzu

Dom Przyjęć Markowy posiada trzy klimatyzowane sale, idealną salę restauracyjną, które są przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i spotkań biznesowych z dala od zgiełku miasta, a zarazem w niewielkiej odległości od kluczowych miast.

Idealna sala bankietowa na przyjęcie biznesowe! W Domu przyjęć Markowy fachowo i profesjonalnie zorganizujemy Twoje przyjęcie biznesowe. Elegancka sala bankietowa podkreśli prestiżowy charakter przyjęcia, a idealna lokalizacja w spokojnej okolicy zapewni gościom komfort zabawy.

 

Imprezy integracyjne na Śląsku!

 

Korzystając z sąsiedztwa terenów zielonych, jeziora oraz innych urokliwych zakątków przyrody, zorganizujemy dla Państwa niezapomniane imprezy plenerowe i rekreacyjne oraz wszelkiego rodzaju atrakcje. Idealnym zakończeniem dnia jest również spotkanie przy ognisku lub grillu w ogrodzie Domu Przyjęć Markowy!

Aby nasi goście mogli oddać się zabawie na imprezie firmowej lub odpocząć po konferencji, oddajemy do Państwa dyspozycji 19  komfortowo wyposażonych pokoi, w których łącznie przenocować może 70 osób.